Pol-skone
Výhradný dovozca značky POL-SKONE pre Českú republiku a Slovensko
Domovská stránka > Spolupráca - Rychlé dodání

Dvere na mieru vyrobíme do 10 dní

V01_polskone_google_728x90

Čo získate v programe POL-SKONE EXPRES?

📍 1) Bezkonkurenčná rýchlosť výroby 10 dní od objednania po celý rok 
Vieme, akí nároční sú dnešní zákazníci, ktorí sa často nezaujímajú o logistické problémy alebo o to, že je hlavná sezóna. Preto vám prinášame POL-SKONE EXPRES, kde garantujeme výrobu do 10 dní od objednania počas celého roka.

📍 2) 12 produktových radov + 1 000 dekorov
Dnešný zákazník požaduje moderný dizajn, trendové materiály a chce to všetko skombinovať so svojím existujúcim interiérom. Preto každoročne obnovujeme naše produktové rady a udržiavame viac ako 1 000 dekorov, z ktorých si môžete vybrať.

📍 3) Sofistikované bonusy 
Ponúkame aktívnu WIN-WIN spoluprácu. Komunikujete so zákazníkom. Dodávame vám prvotriedny výrobok za rozumnú cenu a zaujímavú maržu (zohľadňujúcu obrat), ktorá zvyšuje váš zisk z práce.

📍 4) Špičková výrobná technológia 
V posledných rokoch sme investovali viac ako miliardu korún do kvality a výrobných technológií. Naším cieľom je dodať prvotriedny výrobok s moderným dizajnom za prijateľnú cenu.

📍 5) Balenie prémiovej kvality 
Počet reklamácií z dôvodu poškodeného prepravného obalu sme znížili na minimum. Naše výrobky majú také precízne balenie, že sa na miesto určenia dostanú nepokrútené, nepoškodené a bez škrabancov.

📍 6) Výrobná kapacita až 30 000 súprav mesačne
Výrobná kapacita našich 4 tovární je takmer nekonečná. To nám umožňuje uspokojiť nielen bežný dopyt na trhu, ale aj veľké developerské projekty, a to aj v sezónnych mesiacoch. S nami získate silného partnera pre každý projekt.

📍 7) Profesionálna podpora 24/7
Vieme, že život prináša neočakávané výzvy, ktorým treba okamžite čeliť. Preto členovia nášho tímu nie sú čisto predajcovia, ale odborníci s niekoľkoročnými skúsenosťami s inštaláciou našich produktov.

📍 8) Praktické školenie
Dostali ste niekedy od svojho partnera tipy a triky, ako predávať výrobky a ako o nich hovoriť so zákazníkmi? Školíme nielen o produktoch a postupoch inštalácie, ale aj o obchodných argumentoch.

AKO OBJEDNAŤ EXPRESNÉ DVERE?

Kontaktujte Kateřinu Novákovou:

k.novakova@pol-skone.cz, +420 602 591 802

alebo vyplňte formulár nižšie a my sa Vám ozveme.

Formulář - kampaň na nové B2B partnery
Jméno
Společnost
Preferovaný čas 
E-mail
Telefon
Kraj
Město

Na spolupráci s Vámi se těší

Tým POL-SKONE

DSC08180

zavolajte nám

+420 778 700 741

napíšte nám

facebook
Webdesign od Animato.cz