O nás

Okná a dvere škandinávskej kvality POL-SKONE

Značka POL-SKONE vznikla v roku 1990 zlúčením švédskeho a poľského kapitálu. Vďaka zavádzaniu technologických inovácií do výroby a dôrazu na vysokú kvalitu výrobkov sa stala poprednou európskou firmou v odbore stavebného stolárstva. Kvalita okien a dverí je garantovaná certifikačnou normou ISO 9001. Od roku 2003 sú výrobky značky POL-SKONE dostupné na slovenskom trhu.

O sedem rokov neskôr sme vznikli my, dcérska predajná firma POL-SKONE SK s. r. o. Zaisťujeme distribúciu, logistiku a servis výrobkov v Českej republike, na Slovensku av Maďarsku. Vďaka poctivosti a svedomitosti pri spolupráci s odberateľmi a dodávateľmi sme získali Zlatý certifikát Fair Play a ďalej si budujeme pozíciu dôveryhodného obchodného partnera.

V Hradci Králové nájdete naše obchodné centrum a showroom so všetkými výrobkami POL-SKONE. V Hrobiciach máme centrálny expedičný sklad, z ktorého dodávame okná a dvere našim viac ako 30 autorizovaným obchodným partnerom alebo koncovým zákazníkom. Našou prednosťou je rýchle dodanie a lákavé ceny. Napríklad dvere na mieru zvládneme vyrobiť už za 10 dní. 

Udávame trendy v obore stavebného stolárstva

  • Okná a dvere vyrábame v 4 plne automatizovaných výrobných podnikoch. Pracuje v nich viac ako 800 ľudí. V plnom nasadení dokážeme vyrábať až 30 000 kompletov mesačne.
  • Drevo na výrobu okien a dverí získavame z najlepších poľských zdrojov.
  • V roku 2010 sme získali certifikát FSC (Forest Stewardship Council). Garantuje, že nákupom výrobku podporujete lesné hospodárenie šetrné k prírode a miestnym ľuďom.
  • Máme viac ako 90 ďalších ocenení udelených profesionálmi a inštitúciami pre vývoj.
  • Rovnako ako uplynulých 30 rokov, aj ďalej chceme v mene značky POL-SKONE udávať trendy na trhu okien a dverí, prekvapovať zákazníkov originalitou, sviežosťou vzorov a plniť ich individuálne požiadavky.