Dveře SVOBODA

Adresa predajne

Starokdyňská 82,
345 06 Kdyně

Otváracia doba

Po - So: Na dotaz

Kontaktujte nás

DVEŘE SVOBODA

Poslaním firmy je dodať a namontovať Vám zákazníkom – staviteľom interiérové dvere, zárubne a ostatné doplnky ako napríklad stavebné puzdrá na posuvné dvere či kľučky s dôrazom na estetický vzhľad, funkčnosť a dlhú životnosť dverí. Dnes Vám môžem ponúknuť dvere od viac ako pätnástich výrobcov ako českých tak aj zahraničných.

Ponuka skladových dverí začína na 890,- Kč a vieme ponúknu dvere a zárubne s umelým povrchom, dyhované, masívne či celosklenené. S ohľadom na skúsenosti od založenia firmy v roku 1998 so zameraním v prvopočiatku na zákazkovú výrobu nábytku a všetkého čo sa týka interiéru bývania, od podláh počnúc, si trúfam povedať, že Vám dokážem poradiť s výberom vhodných dverí a doplnkov pre Váš nový domov.

Pri skorej schôdzke a vykonaní výberu dverí a zárubní môžete ako investor len ušetriť, ako čas, tak hlavne peniaze s ohľadom na správnosť prípravy stavebných otvorov. Doba vyrobenia nových dverí trvá z pravidla 4 až 8 týždňov "Život ma naučil, že je ľahšie vykonať úpravu za 20 minút pri káve, ako pol dňa so zbíjačkou v ruke na stavbe"

Kontaktujte nás

Prečo s nami?

  • Viac ako 30 rokov na trhu Sme tu pre vás od roku 1990
  • Kvalita výrobkov garantovaná normou ISO 9001
  • Poctivosť a svedomitosť Bol nám udelený Zlatý
    certifikát Fair Play
  • Výrobky dodáváme po celej Českej republike,
    Slovensku a Maďarsku

Čo u nás nájdete

Napíšte nám