Interiérové dvere SIMPLE

(0×)
Interiérové dvere SIMPLE

Ako si vybrať správne dvere?

Pozrite si náš videonávod.

Interiérové dvere SIMPLE sú vyrobené z pevnej konštrukcie s dreveným rámom obloženým HDF doskami. Vnútorná výplň má štruktúru "medového plástu". Dvere sú opatrené trojvrstvovým náterovým systémom, ktorý zaisťuje dlhú životnosť farieb. V našej ponuke nájdete širokú škálu farebných prevedení podľa vzorkovníkov RAL a NCS. K dverám dodávame pánty typu Z, typu O a nastaviteľný typ DUO.

Úplný popis

Zadajte parametre

1. Typ kovaniaKĽÚČ (dozický BB) - na domáce použitie (medziizbové kľúče)

FAB (cylindrický kľúč - PZ) - pre priemyselné využitie alebo kancelárie

WC - pre kúpeľne a WC

Ø - Bez rozety, variant bez dolného otvoru (zámok)
2. Otváranie dveríĽAVÉ DVERE - Panty sú na ľavej strane, kľučka na pravej. Dvere sa lepšie otvárajú ľavou rukou.

PRAVÉ DVERE - Panty sú na pravej strane, kľučka na ľavej. Dvere sa lepšie otvárajú pravou rukou.

Pozor na REVERZNÉ DVERE - také dvere sa otvárajú na opačnú stranu, než je obvyklé.
3. Výplň dveríVOŠTINA - Stužená papierová voština, tvoriaca štruktúru pripomínajúcu medovú plástov.

PLNÁ DREVOTRIESKA - Univerzálny a odolný materiál, ktorý sa vyrába z recyklovaných materiálov.

DIEROVANÁ DREVOTRIESKA - Drevotriesková doska s vŕtanými otvormi pre zníženie hmotnosti pri zachovaní vysokej pevnosti.

MDF - Stredne tvrdá drevovláknitá doska.
4. Forma dveríFALCOVÉ - Klasické dvere, dverné krídlo usadené do pántov na zárubni. Jasne viditeľná hrana vystupujúca do priestoru. Tento typ je možné použiť aj do pôvodných (kovových) zárubní.

BEZFALCOVÉ: Dvere bez polodrážky vytvárajú hladkú hranu so zárubňami. Zatvorené dvere perfektne zapadnú a nijako nevyčnievajú. Je nutná bezfalcová obložková zárubňa so skrytými pántami.
5. Variant krídla Vyberte si prosím jeden z ponúkaných typov.Vzorkovník krídel
od 367s DPH
od 306 € bez DPH
Dopyt

Potrebujete poradiť?

(8:00-16:00)

Interiérové dvere SIMPLE sú vyrobené z pevnej konštrukcie s dreveným rámom obloženým HDF doskami. Vnútorná výplň má štruktúru "medového plástu". Dvere sú opatrené trojvrstvovým náterovým systémom, ktorý zaisťuje dlhú životnosť farieb. V našej ponuke nájdete širokú škálu farebných prevedení podľa vzorkovníkov RAL a NCS. K dverám dodávame pánty typu Z, typu O a nastaviteľný typ DUO.

Striekané dvere SIMPLE ponúkajú množstvo výhod, ktoré ich robia atraktívnou voľbou pre interiérové dvere. Medzi hlavné prednosti patrí:
 • Vysoká odolnosť proti poškriabaniu a oteru: Dvere sú opatrené trojvrstvovým náterovým systémom, ktorý zaisťuje vysokú odolnosť proti poškriabaniu a oteru, takže vydrží dlho ako nové.

 • Široká škála farebných prevedení: Striekané dvere SIMPLE sú k dispozícii v širokej škále farebných prevedení podľa vzorkovníkov RAL a NCS, takže si môžete vybrať presne tú farbu, ktorá sa hodí do vášho interiéru.

 • Pevná konštrukcia a kvalitné materiály: Dvere sú vyrobené z pevnej konštrukcie s dreveným rámom obloženým HDF doskami a vnútornou výplňou zo štruktúrovaného "medového plástu". To zaisťuje ich kvalitné a trvanlivé prevedenie.

 • Dostupnosť v rôznych veľkostiach: Dvere SIMPLE sú k dispozícii v rôznych veľkostiach, takže si môžete vybrať tie, ktoré sa hodia do vášho interiéru.

 • Možnosť výberu pántov: K dverám je možné zvoliť z rôznych typov pántov, aby ste mohli vybrať ten, ktorý sa najlepšie hodí do vášho interiéru.

V našej ponuke nájdete štandardné dvere vybavené matným bielym alebo hladkým čírym sklom s hrúbkou 4 mm. Pri verziách 01 a 02 sú sklá tvrdené a tiež matné biele s hrúbkou 4 mm. Dvere sú opatrené jednobodovým zámkom s roztečou 72 mm (falcový systém) alebo magnetickým zámkom (bezfalcový systém), ktorý je zadlabaný na kľúč (rozteč 90 mm), na vložku (rozteč 85 mm) alebo s WC zamykaním (rozteč 90 mm). K dverám dodávame pánty typu Z pre zárubňu systému DIN, typu O pre kovovú zárubňu (3 ks pre "60" - "90") alebo typu D pre drevenú zárubňu alebo skrytý pánt s DUO v nikel satén farbe (2 ks pre "60" -"80", 3 ks pre "90"). V štandarde ponúkame kolekciu BLACK s čierno prevedeným magnetickým zámkom a pánty DUO.

Medzi doplnok k štandardnému vybaveniu patria rozmery "100" a "110" (vzhľad zasklenia rovnaký ako pri "90"), systém REVES (verzia 00), zrezanie kvôli rekuperácii, výplň z dierovanej drevotrieskovej dosky, plné drevotrieskové dosky (pre šírku "90 " sa odporúča použiť 3 pánty), tretí pánt v krídle alebo nastaviteľný čapový pánt (typ D, typ C pre šírku "60"-"80", skrytý DUO pre šírku "60"-"80"), zmena štandardného pántu DUO na pánt DUO v bielej alebo čiernej farbe, falcový systém kolekcie BLACK s čiernym odtieňom zámku, rám umožňujúci samostatné skrátenie dverného krídla do 50 mm alebo 90 mm, zosilnenie pod dverným zatváračom, ochranu spodnej časti rámu proti nadmernému pôsobeniu vlhkosti.

 • SkloSklo matné biele/hnedé alebo hladké číre s hrúbkou 4 mm
 • Dverný zatváračÁno
 • Padací práhÁno
 • Systém REVESÁno
 • Maximální výška křídla2140/2240 mm
 • PantyTyp D - Pre drevenú zárubňu alebo skrytý DUO nikel satén („60”-„80” – 2 ks, „90” – 3 ks),
  Typ O - Pre kovovú zárubňu („60”-„90” – 3 ks),
  Typ Z - pre zárubňu systému DIN
 • Rekuperační seříznutíÁno, bez príplatku
 • Výplň z plné dřevotřískové deskyÁno, za príplatok
 • Falcový systém - kolekce BLACKÁno, možné bez príplatku
 • Ventilační seříznutíÁno, je možné
Ohodnoťte produkt *

Celkové hodnotenie

0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil

Napíšte nám

Diskusia k produktu

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre

Prečo POL-SKONE?

 • Viac ako 30 rokov na trhu

  Jsme tu pre vás od roku 1990

 • Kvalita výrobkov

  Zaručená podľa ISO 9001

 • Poctivosť a svedomitosť

  Získali sme zlatý certifikát Fair Play

 • Dodávame naše výrobky

  po celej Českej republike, Slovensku a Maďarsku

Naše certifikáty

 • TUV NORD ISO 9001
 • Lubelskie
 • Przedsiębiorstwo Fair Play 2014
 • Forest Stewardship Council